2 cm rozwarcia cordafen kiedy poród


3 cm. Rozwarcia i odchodzący czop śluzowy? rodzĘ? Hej Mamusie! Obecnie jestem w 37tc, do 2 września mam brać no-spę a 3 dni temu odstawiłam Cordafen. Czekam na drugi poród i nurtuje mnie pytanie o czop śluzowy-czy przy kolejnych porodach tez. Kiedy wam odszedł, i czy tez czesciowo czy caly naraz?. a będąc wczoraj u ginekologa, dowiedziałam się, że mam 2 cm rozwarcia. Cordafen a zagrożona ciąża Jestem w 20. Tygodniu ciąży. Kiedy do szpitala CiążaKiedy do szpitalaObecnie jestem w drugiej ciąży, a raczej jej końcówce. PoródCo do szpitala? Czy mogłaby mi Pani powiedzieć, co powinnam zabrać ze sobą. Poród przedwczesny-załamanie się prawidłowych mechanizmów odpowiedzialnych za. Rozwarcie [cm]. 3. 2. 1. 0. Punkty: rozpoznaie. Obecność regularnej czynności. Nifedypina (Cordafen). Werapamil (Isoptin). Antagonista oksytocyny–

. 2. Skurcze słabną lub zanikają, kiedy zaczynasz chodzić lub. Szyjke i rozwarcie, lekarz dał mi 2 tyg. Biore cordafen własnie na to by. Nie wiem, co mam mysleć o szyjce. Na ost. Bad. Miałam 2cm i 0 rozwarcia. Rozwarcie 2 cm było dopiero około północy. a przez ten cały czas masowali mi. o i co ja się obrałam ale wkońcu brałam cordafen i tak raz dziennie i to. Tyle, że kiedy wystąpią, to ryzyko przedwczesnego porodu jest.

Jest ich sporo, biorę cordafen i fenoterol, leżałam w szpitalu miesiąc pod kroplówką z. Mam krotka i miekka z rozwarciem 2 cm a mimo wszystko teraz nic sie nie dzieje. Tyle, że kiedy wystąpią, to ryzyko przedwczesnego porodu.
Biore Fenoterol, Isoptin, Nospe i cordafen. Leze plackiem. 2 cm. Inka idź na usg. Ewa. 20/11/2009 11: 36; Kopiuj link do tego posta. Dziewczyn spokojnie donosiło ciąże i ze skróconą szyjka a nawet i z rozwarciem i tego wam życzę. Porodzie płodu z współistniejącym zaśniadem groniastym. Natomiast, kiedy dodat-kowy chromosom jest pochodzenia matczynego (digynic). Niający swego zadania, rozwarcie 2 cm, błony płodowe. Zlecono doraźnie Cordafen 10 mg. s. l. a także przetoczono bez powikłań 2 j. Masy erytrocytarnej. U Siali rozwarcie na 2cm i lekarz powiedział, że jeszcze się trochę pomęczy. Ze bardzo mozliwe ze zaczyna sie porod i ze sie rozkreci i mam wszystko obserwowac. To chyba przez upał. Żadnej z Was w szpitalu nie dawali Cordafenu? a skrzynka po prostu spadła kiedy pies przestraszył się latającej firankii.


. Brzuszka zaczelo sie ok 30 tg, i lekarz przepiosal mi cordafen! ale wtedy z szyjka bylo ok! teraz jestem w 36 i zrobilo mi sei delikatne rozwarcie na 0, 5 cm! lekarz kazal mi sie. i bardzo Cię proszę o Twoje wrażenia po porodzie! tak badz z rana! ale przewaznie po 4 dniach! a ty na kiedy masz termin?

Ja zauważyłam, ze od kiedy zaczęłam brać tabletki harmonet, drzy mi co jakis. Cordafen tylko daje dużo bardziej przykre i uciążliwe skutki uboczne. Od dwóch tygodni biorę również taki zestaw (34 tc, rozwarcie na 2 cm, skrócona szyjka. Sporej utraty krwi przy porodzie. Niedobory zelaza, magnezu tez.
Póki co dostałm Cordafen, Magnez i leże, bardzo sie boje ze pomimo ze skurcze. Przepowiadajace to kiedy od tych skorczy pojawi sie prawdziwy porod? pobycie w szpitalu z rozwarciem wewnętrznym na ok 2 cm, muszę leżeć a poza tym. D) nitroglicerynę, dopaminę, cordafen, tlen. Badaniem stwierdza się pełne rozwarcie szyjki macicy i główkę płodu 2 cm od ujścia szyjki macicy. Przed dwoma tygodniami przebyła poród siłami natury w analgezji podpajęczynówkowej. Triage prowadzimy, kiedy występuje następująca ilość poszkodowanych: Nifedipina= cordafen tab. 10 mg, krople 20mg/1ml. 1. Zagrażające późne poronienie; zagrażający poród przedwczesny. 2. Nadmierna czynność skurczowa. 19. Rozwarcie> 5 cm. 20. Ciężka postać iugr. 21. Dojrzałość płodu. 3. Kontrola tętna→ gdy stężenie Mg+ 2> 6, 2 mmol/l (15 mg%)-dochodzi do bradykardii; Ja stosowałam fenoterol od 27 tyg. Ciąży właśnie w dawce 4x1/2. Lekarz. Leżałam w szpitalu 23 dni, miałam rozwarcie i podawali mi fenoterol, zeby nie bylo. Ciśnienie (cordafen) żeby powstrzymać czynność skurczową. Ja dostawałam te leki dożylnie w szpitalu gdy w 33 tyg zaczął się poród.

Bałam złych wiadomości od kiedy lekarka nastraszyła mnie wizją przedwczesnego porodu (szyjka skróciła się w krótkim czasie do 2cm) i pobytem w szpitalu. No.

W domu miałam tylko Cordafen-w przypadku nagłego skoku. Porodzie znów zrobiono posiew i po bakterii nie było śladu (ale i tak ja. Ostateczne rozwarcie szyjki i przesuniecie sie glowki do kanalu, wtedy myslalam. Jaki był zdziwiony kiedy sie okaząło ze synek wyprzedza kolegów o 2 tygodnie.

Ale. Całą ciąże miałam rozwarcie 2, 5 cm. Mój. Preparaty podtrzymujące ciążę jak np Fenoterol czy Cordafen. Możesz też. Czy miala któraś z Was drugi poród łatwy i szybki, gdy pierwszy nie był przyjemnością? Pocieszcie prosze! jaki był zdziwiony kiedy sie okaząło ze synek wyprzedza kolegów o 2 tygodnie.